Filtr powietrza Therapy Air Ion

Dane techniczne:

 • zastosowanie: oczyszczanie i jonizacja powietrza
 • wymiary: 54,4x18,1x51 ( opakowanie )
 • waga netto: 8,8
 • waga brutto: 10,8
 • moc: 47W
 • maksymalna wydajność oczysczania: 328m3/h
 • generowane jony ujemne: 220,000 jonów na cm3
 • gwarancja: 2 lata

Kod produktu: Zepter PWC-570/WIE

 

Szukasz wymiennych filtrów do tego urządzenia? Znajdziesz je tutaj!

Filtr powietrza Therapy Air Ion

Adres e-mail

Kup w sklepie on-line!

System oczyszczania powietrza


Therapy Air Ion firmy Zepter to zaawansowany technologicznie, bardzo wydajny filtr powietrza wyposażony w system pięciu filtrów, a także w generator jonów ujemnych.

 

To niezbyt duże, stylowe urządzenie, opcjonalnie z możliwością powieszenia go na ścianie. Aby jeszcze lepiej wkomponować Therapy Air Ion w wystrój pomieszczenia wyposażono go w funkcję zmiany koloru światła na panelu kontrolnym.

 

System oczyszczania Therapy Air Ion usuwa zanieczyszczenia z powietrza, niszczy wirusy, bakterie i pleśń wewnątrz pomieszczeń oraz neutralizuje przykre zapachy.

 

Zanieczyszczenia powietrza, alergeny i dym papierosowy

 

Coraz gorsza jakość powietrza, metale ciężkie takie jak rtęć czy ołów, zanieczyszczenia biologiczne jak choćby pleść i roztocza, piece, kominki, spaliny, dym tytoniowy - ilość czynników wpływających na nasze zdrowie jest bardzo długa. Ich następstwem jest złe samopoczucie, pogorszenie stanu zdrowia, alergie czy astma.

 

System oczyszczania powietrza Zepter Therapy Air Ion filtruje i oczyszcza powietrze w Twoim domu i biurze dbając o Twoje zdrowie każdego dnia.

 

Weź głęboki oddech!

 

Therapy Ait iOn to także świetny jonizator powietrza generujący około 220,000 jonów na centymetr sześcienny działając w trybie Turbo. To ilość ponad dwukrotnie większa niż ilość jonów znajdująca się w najzdrowszych miejscach takich jak wodospady, góry czy wybrzeża.  Jony ujemne poprawiają funkcjonowanie rzęsek w drogach oddechowych, chroniących nasze płuca.

 

Therapy Air Ion świetnie sprawdzi się nie tylko w Państwa domu, ale również w biurze. Szczególnie rekomendowane jest używanie dobrych jakościowo jonizatorów powietrza w pomieszczeniach gdzie znajdują się komputery, telewizory i innego rodzaju sprzęt elektroniczny.

 

Pięć filtrów w trosce o Twoje zdrowie

 

1. FILTR ANTYSTATYCZNY -  eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśni, włosów, łupieżu, sierści zwierząt itd.

2. FILTR ANTYBAKTERYJNY - usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie powyżej 1 mikrona, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok.

3. FILTR HEPA - eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego podczas, antybakteryjny tiabendazol (organiczny antybakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji.

4 . FILTR ANTYALERGICZNY - jest kompozycją srebra, apatytu i antybakteryjnego czynnika, który jest bardzo skuteczny w walce z bakterią Legionella, szczególnie niebezpieczną dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, wykorzystywany w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusa grypy i bakterii.

5. FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM - eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną wonie dzięki wysokiej absorpcji.

 

 

 • zabija bakterie, pleśń i wirusy :
 • neutralizuje przykre zapachy :
 • łagodzi objawy alergii :
 • zwalcza zanieczyszczenia powietrza:


Zestaw filtrów do urządzeń Edel Wasser i Aqueena Pro w super cenach z darmową wymianą Sprawdź


Zestaw naczyń Mini SET z rabatem 20% plus komplet noży za 1 zł - Sprawdź


Zestaw naczyń Maxi SET z rabatem 20% plus komplet noży za 1 zł - Sprawdź


Blender Artmix rabat z 2,650 zł na 2,120 zł - Sprawdź


Zobacz wszystkie promocje ZEPTER