Filtr wymienny do Therapy Air Smart

 

Kod produktu: Zepter TAS-100-01

 


 

Bezpieczne zakupy przez internet z dostawą do domu

 

Kup w oficjalnym sklepie Zepter on-line!

 

Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej, możliwość zapłaty za pobraniem

 


Filtr wymienny do Therapy Air Smart

Adres e-mail

Wymienny filtr do Therapy Air Smart

Zintegrowany, oryginalny filtr wymienny 360 stopni z HEPA 13


 
Cena: 553 zł - Cena Klubowa: 542 zł

Darmowa dostawa w całej Polsce !!!

 

Raty 0% przelew lub gotówka przy odbiorze

 

Zadzwoń i zamów teraz

 

692-288-005

 

Filtr wymienny do Therapy Air smart sklep internetowy

 

Wszystkie produkty dostarczane są bezpośrednio z centralnego magazynu Zepter International Poland

 


Trójwarstwowy filtr wymienny do oczyszczacza powietrza Zepter Therapy Air Smart zbudowany jest z filtra wstępnego z nanocząsteczkami srebra, którwgo zadaniem jest eliminacja z powietrza większych cząsteczek i zanieczyszczeń takich jak kurz, włosy i sierść zwierząt. Filtr wstępny posiada również silne właściwości antybakteryjne.

 

Kolejnym filtrem jest filtr węglowy zawierający około 400 gram węgla drzewnego z łupin orzecha kokosowego, który charakteryzuje się największą gęstością mikroporów. Jego zadaniem jest eliminacja z powietrza wszelkich nieprzyjemnych zapachów, takich jak choćby dym papierosowy oraz szkodliwych gazów - formaldehydu, ksylenu, toulenu czy benzenu.

 

Bardzo istotnym elementem zintegrowanego filtra 360 stopni do urządzenia Therapy Air Smart jest filr HEPA H13 dodatkowo pokryty substancjami przeciw pleśni oraz materiałem antybakteryjnym, dzięki czemu jego skuteczność sięga aż 99,97 % w stosunku do cząstek o wielkości 0,3 mikrona lub mniejszej w tym wirusy, bakterie, rożnego rodzaju alergeny i zarodniki pleśni.

 

Przypominamy, że Therapy Air Smart we wrześniu 2021 roku otrzymał Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy.

 

Atest PZH świadczy o wysokiej jakości produktu i jego parametrach, ktróre są zgodne z restrykcyjnymi normami w zakresie bezpieczeństwa, higieny i środowiska. Oba oczyszczacze mogą być stosowane w pomieszczeniach użyteczności publicznej m.in. podmiotów wykonujących działalność leczniczą, szkolno-wychowawczą, gastronomiczną, w hotelach i placówkach kultury, w obiektach biurowych i usługowych, a także w gospodarstwach domowych.

 

Therapy Air Smart wyposażony jest także w czujnik informujący o potrzebie wymiany filtrów. Jeśli wymiana będzie wskazana na wyświetlaczu zaświeci się ikona informująca o potrzebie wymiany. Wymiana filtrów jest bardzo prosta. Wystarczy odkręcić pokrywę znajdującą się pod spodem urządzenia ( nie ma śrób, a jedynie system zatrzaskowy ) wyjąc zużyty filtr z urządzenia, umieścić nowy filtr wewnątrz urządzenia i ponowne zamknąć pokrywę. Po wymianie filtra należy zresetować czujnik wymiany filtrów.  W tym celu należy przez trzy sekundy przytrzymać przycisk Filter Reset.

 

 

 

Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje na ten produkt: 692-288-005

Wysyłka kurierem w całej Polsce - korzystne raty - pełna gwarancja


 

Inne produkty które mogą Państwa zainteresować:

FILTRY DO THERAPY AIR ION

Zestaw filtrów do urządzenia Therapy Air ion

Kompletny zestaw filtrów wymiennych

OCZYSZCZACZ POWIETRZA ZEPTER

Therapy Air Ion

Profesjonalny system oczyszczania powietrza

PRZENOŚNY JONIZATOR

Osobisty oczyszczacz powietrza Myion

Osobisty oczyszczacz powietrza

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU 

telefon 692-288-005

 

Salon sprzedaży | Serwis Zepter: ulica Dąbrowskiego 9/11