Najwyższej klasy produkty ZEPTER


Marka Zepter powstała w 1986 roku w Austrii, obecnie siedziba firmy znaduje się w Szwajcarii.  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych produktów na całym świecie. Aktualnie działa w 60 krajach na 5 kontynentach. Zepter w swojej ofercie posiada między innymi: naczynia kuchenne, sztućce, porcelanę, filtry oczyszczające wodę i powietrze, a także najwyższej klasy kosmetyki  czy ekskluzywne zegarki i biżuterię.

 

Zepter International to osiem fabryk między innymi we Włoszech, w Szwajcarii i w Niemczech. Marka Zepter od lat kojarzy się z najwyższymi standardami i doskonałą jakością wykonania produktów.

 

Poznaj nasze produkty z linii Home Art, które zmienią Twoją kuchnię. To doskonałe naczynia kuchenne: najwyższej jakości garnki i patelnie, idealnie wyważone noże, a także urządzenia kuchenne jak choćby  Blender ArtMix, czy mikser MixSy. Linia Home Care to sprzęty domowe takie jak filtr do wody, filtr powietrza, czy wielofunkcyjne odkurzacze.

 

Zepter Medical to urządzenia medyczne i produkty wspomagające zdrowie.

ZEPTER BIOPTRON

Zaawansowane urządzenia Bioptron znajduą zastosowane nie tylko u klientów indywidualnych, ale również doceniane są przez kliniki, a także gabinety medyczne.

 

Bioptron to unikalny system terapii światłem, który moze być stosowany przez każdego.

 

Posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Terapia światłem działa w sposób naturalny zwiększając zdolności organizmu do regeneracji.  Energia spolaryzowanego światła dociera do tkanek, gdzie wywoluje proces biostymulacji wspomagajac prawidłowe działanie organizmu. Światło emitowane prze urządzenia Bioptron osiągają polaryzację na poziomie 95%

 

WIĘCEJ

rewolucyjna światloterapia

Bioptron Medall

Wyjątkowe urządzenie medycne do terapii światłem spolaryzowanym której skuteczność jest potwierdzona klinicznie w profilaktyce medycznej.


kompletny zestaw do terapii kolorami

Koloroterapia - pełen zestaw

Zestaw do terapii kolorami zawiera siedem filtrów odpowiadających kolorom światła widzialnego.  Technologia Biopton jest zaaprobowana i używana w wielu klinikach na całym świecie.