Patelnia 3,8L 28 cm z pokrywą

 

Kod produktu: Zepter Z-FP2838-LSC/S

Patelnia 3,8L 28 cm z pokrywą

Adres e-mail

Kup w sklepie on-line!

Duża patelnia z 2 uchwytami i pokrywą


Duża patelnia jest niezbędna w każdym domu. Przedstawiamy Państwu 3,8 litrową patelnię o średnicy 28 centymetrów i o głębokości 7,1 centymetra. Patelnia wyposażona jest w dwa bezpieczne i nienagrzewające się uchwyty i pokrywę.

 

Tak jak pozostałe patelnie z linii Zepter Masterpiece posiada akutermiczne kompaktowe dno zbudowane z trzech warstw różnych metali. Patelnia Zepter jest odpowiednia również do płyt indukcyjnych. Patelnia jest odporna na zarysowania. Można ją myć w zmywarce, może być również użyta w piekarniku.  

 

30-letnia gwarancja

 

Standardowe powłoki non-stick wykonane są z politetrafluoroetylenu (PFTE) Substancja ta ma tendencję do zarysowań, a ponadto może zawierać szkodliwy dla zdrowia kwas perfluorooktanowy (PFOA) Natomiast patelnie firmy Zepter z linii Masterpiece wykonane są z najwyższej jakości stali, bez szkodliwych substancji.

 

Najwyższa jakość to także najlepsza, 30-letnia gwarancja. W technologii URA nie stosuje się żadnych powłok, a zmienia ona molekularną strukturw wewnętrznej części patelni dzięki czemu patelnia jest nieprzywieralna.

 

Łatwe czyszczenie

 

Nierdzewna stal, z której wykonane są naczynia Masterpiece, w tym omawiana Patelnia jest nieporowata, z związku z tym nie pozostają na niej resztki jedzenia ani nie czuć zapachów, dzięki czemu czyszczenie jest dużo łatwiejsze.