Patelnia URA 2,5 L 24 cm

 

Kod produktu: Zepter Z- FP2425-S

Patelnia URA 2,5 L 24 cm

Adres e-mail

Kup w sklepie on-line!

Doskonałość w każdym calu


Niezwykle wytrzymała, 24 calowa patelnia oparta na technologii Ultimate Resistant Application doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. To idealna patelnia do przygotowywania potraw dla 3-5 osób. Świetnie sprawdzi się podczas gotowania mięs i warzyw, a także omletów czy naleśników. Tak jak pozostałe patelnie z lini Masterpiece wykonano ją z metalu 316L z cechami zapewniającymi bezpieczne gotowanie, wolne od substancji chemicznych.  

 

Dożywotnia gwarancja

 

Standardowe powłoki non-stick wykonane są z politetrafluoroetylenu (PFTE) Substancja ta ma tendencję do zarysowań, a ponadto może zawierać szkodliwy dla zdrowia kwas perfluorooktanowy (PFOA) Natomiast patelnie firmy Zepter z linii Masterpiece wykonane są z najwyższej jakości stali, bez szkodliwych substancji.

 

Najwyższa jakość to także najlepsza, bezterminowa gwarancja.

 

W technologii ura nie stosuje się żadnych powłok, a zmienia ona molekularną strukturę wewnętrznej części patelni dzięki czemu patelnia jest nieprzywieralna.

 

Łatwe czyszczenie

 

Nierdzewna stal, z której wykonane są naczynia Masterpiece, w tym opawiana Patelnia URA jest nieporowata, z związku z tym nie pozostają na niej resztki jedzenia ani nie czuć zapachów, dzięki czemu czyszczenie jest dużo łatwiejsze.

 

W sprzedaży dostępne są patelnie o zróżnicowanej wielkości, występują także patelnie w zestawie z pokrywą. jeśli są Państwo zainteresowani innym rozmiarem patelni proszę o kontakt telefoniczny. OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY


Zestaw filtrów do urządzeń Edel Wasser i Aqueena Pro w super cenach z darmową wymianą Sprawdź


Zestaw naczyń Mini SET z rabatem 20% plus komplet noży za 1 zł - Sprawdź


Zestaw naczyń Maxi SET z rabatem 20% plus komplet noży za 1 zł - Sprawdź


Blender Artmix rabat z 2,650 zł na 2,120 zł - Sprawdź


Zobacz wszystkie promocje ZEPTER