Bezpośredni kontakt z doradcą klienta, możliwość zadawania pytań dotyczących interesujących produktów daje Państwu pewność właściwego wyboru.

 

Prezentacje produktów Zepter

w Poznaniu


 

Poznanie możliwości oraz zapoznanie się z działaniem oraz najważniejszymi cechami prokuktu przed zakupem pozwala na optymalny wybór.

 

Podczas bezpośrednich prezentacji naszych produktów organizowanych w biurze firmy Zepter w Poznaniu mają Państwo okazję zaponać się ze wszystkimi zaletami naszych produktów, poznać wsystkie ich zastosowania,

a także osobiście przekonać się o jakości omawianych produktów.

 

Jeśli chcą Państwo szczegółowo poznać nasze produkty i osobiście przekonać się jak działają w praktyce serdecznie zapraszamy na prezentacje.

 

Na prezentacji poznają Państwo takie produkty jak choćby lampy Bioptron, kolekcję naczyń Masterpiece, w skład której wchodzą garnki i patelnie ze stali szlachetnej, system próżniowy VacSy, filtry do oczyszczania wody i powietrza, czy urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak Artmix, wyciskarka wolnoobrotowa czy wielofunkcyjny mikser MixSy.

 

Zaprezentujemy Panstwu nasze kosmetyki, najnowocześniejsze okulary fulerenowe  Tesla HyperLight Optics ekskluzywne zegarki i biżuterię.

 

Mogą Państwo poznać nasze najnowsze produkty, dowiedzieć się o aktualnych promocjach, a także ustalić najlepszy dla Państwa sposób zapłaty za wybrane produkty.

 

Więcej informacji o organizowanych prezentacjach i terminach spotkań uzuskać można pod numerem telefonu: 692-288-005 

 

Zepter Poznań - Biuro Regionalne, ulica Mickiewicza 5