Filtr powietrza Therapy Air Smart

 

Therapy Air Smart Panel

 

Dane techniczne:

 • zastosowanie: oczyszczanie i jonizacja powietrza
 • wymiary: 64x33x33
 • waga netto: 7,3
 • waga brutto: 10,8
 • moc: 50W
 • maksymalna wydajność oczyszczania: 380-390 m3/h
 • generowane jony ujemne: 5 milionów jonów na cm3
 • maksymalna kubatura pomieszczenia: 71 m2
 • wydajność: Clea Air Delivery Rate ( CADR ) - 99,97%

Kod produktu: Zepter TAS-100

 

 

Filtr powietrza Therapy Air Smart

Adres e-mail

Filtr powietrza z jonizatorem i UV

Skuteczna ochrona przez zanieczyszczeniami w domu i w pracy

 


 

Kup w oficjalnym sklepie Zepter on-line!

 

Albo zadzwoń żeby otrzymać dodatkowy rabat

Umów się na spotkanie w salonie sprzedaży w Poznaniu i zyskaj jeszcze więcej!

 

Zadzwoń do nas:  692-288-005

 


Therapy Air Smart to najnowszy filtr do oczyszczania powietrza marki Zepter. Unikalna konstrukcja pozwala filtrować powietrze w 360 stopniach. Therapy Air Smart eliminuje do 99,9 % zanieczyszczeń z powietrza. Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, różnego rodzaju alergeny, kurz, dym, pleśń, a także inne zanieczyszczenia, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

 

Therapy Air Smart wyposażony jest w trójwarstwowy filtr, który składa się z filtra wstępnego z nanocząstkami srebra, który eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśń, sierść zwirząt domowych, a także bakterie i wirusy. kolejnym filtrem w który wyposażony jest Therapy Air Smart to filtra HEPA 13, który doskonale badzo sobie z zanieczyszczeniami o rozmiarach 0,3 um do których zaliczamy np. pyłki, drobne cząstki kurzu oraz dym, w tym również dym papierosowy. Trzeci filtr to filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego, który jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza przykrych zapachów oraz takich związków chemicznych jak choćby formaldehyd, amoniak czy benzen.

 

Wszystkie trzy filtry są ze sobą połączone tworząc zintegrowany system, a wymiana filtra w Therapy Air Smart zajmuje tylko kilka sekund.

 

Wydajny system filtracyjny to jednak nie wszystko. Therapy Air Smart wyposażono w potężny generator jonów ujemnych, który generuje około 5 milionów jonów na centymetr sześcienny.

 

Kolejnym krokiem do czystego powietrza jest zastosowany wewnątrz filtra światło UV neutralizujące patogeny, bakterie i wirusy o krótkiej długości fal, które jest bardzo skutecznym sterylizatorem. Światło UV działa na powietrze wewnątrz urządzenia i nie wydostaje poza urządzenie.

 

Therapy Air Smart pomimo swoich niewielkich rozmiarów dostarcza oczyszczone powietrze z prędkością do 346 m3/h

 

Filtr powietrza Air smart wyposażony jest w bardzo prosty i intuicyjny dotykowy panek sterowania. Urządzenie uruchamia się w trybie automatycznym, w którym prędkość oczyszczania uzależnione jest od jakości powietrza. Wyświetlacz pokazuje aktualny poziom zanieczyszczeń PM 2,5 Moga jednak Państwo samodzielnie wybrać prędkość oczyszczania powietrza według własnych upodobań. Dostępne są cztery tryby pracy urządzenia plus tryb nocny w którym prędkość filtrowania ograniczona jest do 50%  pierwszego poziomu.

 

Moga Państwo ustawić czas oczyszczania powietrza od 1 do 24 godzin. Można również włączyć lub wyłączyć generator jonów ujemnych oraz lampę UV

 

Therapy Air Smart wyposażony jest także w czujnik informujący o potrzebie wymiany filtrów. Jeśli wymiana będzie wskazana na wyświetlaczu zaświeci się ikona informująca o potrzebie wymiany. Jak już wspomnieliśmy wyżej wymiana filtrów jest bardzo prosta. Wystarczy odkręcić pokrywę znajdującą się pod spodem urządzenia ( nie ma śrób, a jedynie system zatrzaskowy ) wyjąc zużyte filtry z urządzenia, umieścić nowy filtr wewnątrz urządzenia i ponowne zamknąć pokrywę. Po wymianie filtra należy zresetować czujnik wymiany filtrów.  W tym celu należy przez trzy sekundy przytrzymać przycisk Filter Reset.

 

filtr powietrza Therapy air Smart posiada również sensor światła - jeśli w pomieszczeniu jest ciemno to automatycznie aktywuje się tryb nocny. Po włączeniu światła urządzenie powróci do normalnego trybu pracy po upływie jednej minuty.

 

Jakość powietrza pogarsza się z każdym rokiem, dlatego tak ważna jest odpowiednia filtracja i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy przez wiele godzin w ciągu dnia. W domu, czy w pracy - wszędzie tam, gdzie spędzamy wiele godzin powinniśmy zatroszczyć się o jakość powietrza którym oddychamy.

 

Doskonała jakość powietrza bogatego w jony ujemne to inwestycja w swoje zdrowie. Zepter od lat wspiera Państwa dążeniu do zdrowego stylu życia. Therapy Air Smart jest kolejnym krokiem w trosce o Państwa zdrowie.

 

 

 

Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje na ten produkt: 692-288-005

Wysyłka kurierem w całej Polsce - korzystne raty - pełna gwarancja


 

Inne produkty które mogą Państwa zainteresować:

FILTRY DO THERAPY AIR ION

Zestaw filtrów do urządzenia Therapy Air ion

Kompletny zestaw filtrów wymiennych

 • Zestaw filtrów doTherapy Air Ion

OCZYSZCZACZ POWIETRZA ZEPTER

Therapy Air Ion

Profesjonalny system oczyszczania powietrza

SYSTEM OCZYSZCZANIA WODY

Filtr do wody Edel Wasser

Filtr do oczyszczania wody

 • Zepter Edel Wasser

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU 

telefon 692-288-005

 

Salon sprzedaży | Serwis Zepter: ulica Dąbrowskiego 9/11