Najwyższej jakości naczynia kuchenne marki Zepter wykonane ze stali szlachetnej. Nowoczesna technologia i najlepsze materiały użyte przy produkty garnków i pokryw Zepter to gwarancja najwyższej jakości przez wiele lat. Poznaj wyjątkowe naczynia z linii Masterpiece. Niektóre pokrywy garnków Zepter wyposażone są w cyfrowe kontrolery zapewniające pełną kontrole nad procesem gotowania. Stal 316L  z której wykonane są naczynia Zepter Masterpiece objęta jest 30 letnia gwarancją.  Nasze garnki można wykorzystać w systemie Zepter Multisystem -  wielopoziomowego, zintegrowanego systemu gotowania posiłków w kształcie piramidy. Możliwe jest przygotowywanie 2-3 posiłków jednocześnie.  Dzięki systemowi Zepter Multisystem oszczędzają Państwo czas i peiniądze, a co najważniejsze także zdrowie. Nigdy nie jest za późno na zmiany.

 

Naczynia kuchenne Zepter

Jeśli w sklepie on-line wybrany przez Państwa produkt nie jest aktualnie dostępny prosimy o kontakt telefoniczny 692-288-005

 

Tylko kupując z pewnego źródła mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, zalecamy zapoznanie się z artykułem jak rozpoznać oryginalne garnki Zepter na naszym blogu.

Pokaż filtry