Zepter Club Live 100


 

  • ATRAKCYJNE CENY KLUBOWE NA WSZYSTKIE PRODUKTY
  • DARMOWE PRZYSTĄPIENIE DO KLUBU
  • BRAK PROGÓW ZAKUPOWYCH
  • DODATKOWE PREMIE PIENIĘŻNE ZA POLECENIE
  • SPECJALNE WARSZTATY EDUKACYJNE I KULINARNE

Dołącz do grona Klubowiczów już dziś!

 


 

dołącz do klubu

Czym jest program Zepter Club Live 100

 

Zepter Club Live 100 lub inaczej ZCL100 to przygotowany przez firmę Zepter program rabatowy oferujący atrakcyjne zniżki i upusty dla uczestników, którzy wyrazili chęć przystąpienia do Klubu.

 

Przystąpienie do Klubu jest całkowicie darmowe.

 

Nie ma minimalnych progów zakupowych.

 

Nawet jeśli będą robili Państwo zakupy okazjonalnie to i tak warto dołączyć, ponieważ dzięki uczestnictwu w programie będzie możliwość robienia zakupów w niższych cenach.

 

Poleć Zepter Club Live 100 i zgarnij premię pieniężną!

 

Poza zakupami w korzystniejszych cenach istnieje możliwość zdobycia specjalnej premii za polecenie Klubu Zepter kolejnym osobom.

 

Skuteczne polecenie to prawidłowo złożona deklaracja przez osoby z Państwa polecenia.

 

Mogą Państwo zdobyć nawet do 8% netto wartości umowy sprzedaży zawartej przez poleconego Klienta.

 

A to jeszcze nie koniec przywilejów dla uczestników Klubu Zepter.

 

Cyklicznie organizowane są różnego rodzaju warsztaty edukacyjne i kulinarne z udziałem dietetyka, a także inne interesujące spotkania na których można na przykład poddać się profesjonalnemu badaniu skóry lub przeprowadzić analizę składu ciała.

 

ZCL100


Jak zapisać się do Klubu Zepter?

 

Przystąpienie do klubu Zepter Club Live 100 odbywa się poprzez wypełnienie deklaracji chęci uczestnictwa w programie ZCL100 na stronie internetowej, w biurze firmy Zepter lub przez przedstawiciela handlowego marki Zepter.

 

Na końcu artykułu znajdą Państwo specjalny link pod którym można zapoznać się z regulaminem, a następnie zapisać się do klubu przez internet.

 

Jeśli jednak wolą Państwo skontaktować się z przedstawicielem handlowym, dopytać o szczegóły i zgłosić chęć uczestnictwa telefoniczne prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 692-288-005


 

Warunki przystąpienia do Klubu ZCL100

 

Aby przystąpić do Klubu ZCL100 należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej organizatora lub na formularzu papierowym dostępnym w biurach firmy, a także u przedstawicieli handlowych.

 

Do klubu można przystąpić w dowolnym momencie.

 

Po przystąpieniu do Klubu uczestnik otrzyma specjalną kartę z unikalnym kodem.

 

Aby móc robić zakupy w cenach klubowych należy podczas składania zamówienia podać kod z karty. Dotyczy to zakupów on-line lub u przedstawiciela handlowego.

 

Rozwiązanie uczestnictwa w Klubie ZCL100

 

Uczestnik może zrezygnować w uczestnictwa w Klubie w każdej chwili. Należy przesłać stosowne oświadczenie z wypowiedzeniem umowy uczestnictwa organizatorowi.

 

Kliknij tutaj i dołącz do Zepter Club Live 100 już teraz!

 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej: 692-288-005