NOWOŚCI ZEPTER

Nowości Zepter - w tym dziale znajdą Państwo nasze nowe produkty wprowadzone do sprzedaży. Firma Zepter od wielu lat rozszerza swój asortyment w myśl zasady, aby dostarczać Państwu najwyższej jakości produkty chroniące zdrowie oraz poprawiające jakość życia.


 

Zepter nowości 2021

Kliknij na wybrane zdjęcie nowości aby dowiedzieć się więcej o produkcie

 

Oczyszczacz Therapy Air Smart

Oczyszczacz Therapy Air Smart

Najnowszy oczyszczacz powietrza matki Zepter - Therapy Air Smart to doskonały system filtracyjny z trójwarstwowym filtrem 360 stopni do domu i do pracy. Wbudowany generator jonów ujemnych generujący około 5 milionów jonów ujemnych na cm3 oraz szczelnie zamknięty wewnątrz obudowy filtra sterylizator UV-C 

Generator Myion

Generator Myion

Lekki, przenośny generator jonów ujemnych, który mogą mieć Państwo zawsze przy sobie. Myion generuje imponującą ilość 18 milionów jonów ujemnych na centymetr sześcienny tworząc barierę ochronną w promieniu około 1,5 metra. Myion to Pierwsza linia obrony przed zanieczyszczonym powietrzem.

Słuchawka prysznicowa Lotus

Słuchawka prysznicowa Lotus

Głowica prysznicowa Zepter Lotus dostępna jest w dwóch kolorach: srebrnym i białym. Lotus zawiera w sobie specjalne filtry oczyszczające wodę z metali ciężkich, a także z chloru. Dzięki wykonanym w sicie wylotowym słuchawki Lotus 280 mikrootworom uzyskać można do trzech razy większe ciśnienie wody.

Materac klasy Premium

Materac klasy Premium

Właściwa regeneracja i efektywny wypoczynek mają niebagatelne znaczenie i wpływ na to, jak funkcjonujemy w ciągu dnia. Jeśli cenią sobie Państwo doskonałą jakość to Quanomed z pewnością spełni Państwa wymagania. Materace Quanomed wykonane są z najwyższej jakości naturalnego lateksu z drzewa kauczukowego Hevea Brasiliensis, który posiada niezwykłe właściwości fizyczne, higieniczne i mikrobiologiczne.

ZeptAir Nebulizator

ZeptAir Nebulizator

Przenośny nebulizator siatkowy Zepter ZeptAir to niewielkie i poreczne urządzenie, które zawsze moga mieć Państwo przy sobie. ZeptAir Novel Micro Mesh Disc wibruje z prędkością ultradźwiękową tworząc nanocząsteczki aerozolu, które błyskawicznie docierają do oskrzeli zamiast zatrzymywać się w górnej części układu oddechowego. Nebulizator ZeptAir dostarcza do 0,9 ml leku na minutę, dzięki czemu zabiegi aerozlolowe mogą być jeszcze krótsze.

Noże Felix

Noże Felix

Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie to kluczowe cechy noży Felix Solingen. Ręcznie wykonane noże Felix Solingen kute z jednego kawałka stali zanim trafią do Państwa kuchni podlegają aż 45 etapom specjalistycznej obróbki. Teraz oferta firmy Zepter rozszeżona została o dwie kolejne linie noży: Olive Wood - noże z rękojeścią z drzewa oliwnego oraz Oak Wood - noże z rękojeścią z drzewa dębowego.

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU 

telefon 692-288-005

 

Salon sprzedaży | Serwis Zepter: ulica Dąbrowskiego 9/11