Ile kosztuje Lampa BIOPTRON

 

Jaka jest cena lampy, czy można ją kupić na raty, jakie są modele i czym kierować się podczas wyboru właściwego urządzenia

 


 

Lampa Bioptron cena

 

Często dostajemy pytania ile kosztuje lampa Bioptorn.

 

Zazwyczaj pytania tego typu zadawane są przez osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu urządzeniami i to głównie dla nich powstał ten artykuł.

 

W ofercie firmy Zepter dostępnych jest kilka różnych lamp i urządzeń do światłoterapii, są również różnego rodzaju dodatkowe produkty, dedykowane do wspomagania leczenia konkretnych schorzeń i przypadłości.

 

Nie zawsze więc jest konieczność kupowania droższego urządzenia.

 

Często w czasie rozmowy telefonicznej, czy podczas prezentacji okazuje się, że w danym przypadku w zupełności wystarczy tańszy produkt.

 

W niniejszym artykule postaramy się więc przedstawić Państwu ogólną ofertę lamp Bioptron.

 

Mamy nadzieję, że dzięki temu pomożemy optymalnie dobrać sprzęt do Państwa potrzeb.

 

Podane ceny są aktualne w dniu pisana artykułu tj. 20.12.2019  i z czasem mogą się zmienić. 

 

Przed zakupem lampy zachęcamy do sprawdzenia działu aktualne promocje, od czasu do czasu pojawiają się bowiem bardzo atrakcyjne okazje cenowe, tak jak choćby promocja świąteczna podczas której zniżki sięgają 20-30%

 

jak działa lampa Bioptron


Jak działa lampa Bioptron

 

 

Mówiąc w dużym skrócie lampa Bioptron to opatentowane urządzenie medyczne, przetestowane klinicznie o udowodnionym działaniu, które emituje wiązkę światła o różnej długości fal ( 480 – 3400 nm  i w różnych kolorach - zakres światła widzialnego oraz promieniowanie podczerwone, nie zawiera  promieniowania ultrafioletowego UV.

 

Różnej długości fale wnikają w skórę na różną głębokość, aktywując komórki i stymulując procesy regeneracyjne.


 

Światło medyczne generowane z urządzeń Bioptron posiada następujące cechy:

 

-fale światła poruszają się w równoległych płaszczyznach

 

-niekoherentne światło Bioptorn jest światłem miękkim, o niskiej częstotliwości, które zapewnia dynamiczną penetrację bez ryzyka uszkodzenia tkanek

stabilna intensywność światła 2,4J/cm2 na minutę

 


Przegląd produktów

 

W ofercie Zepter znajdą Państwo różne lampy i urządzenia Bioptron. Czasami oferty zawierają w pakiecie dodatkowe produkty jak statywy, balsamy, kremy etc. dlatego ceny w różnych miejscach mogą się od siebie różnić. Warto zwracać uwagę na symbole Zepter, które dokładnie odpowiadają konkretnym produktom czy pakietom produktów.

 

Pełna ofertę produktów Bioptorn dostępna jest tutaj: https://www.zepter-poznan.pl/bioptron


Lampa Bioptron MedAll 

 

Jest to poręczne, niewielkie urządzenie idealnie sprawdzające się do użytku domowego, oferowane w dwóch wersjach -  jako sama lampa lub w zestawie ze statywem.

 

Do lampy dołączona jest walizka, łatwo więc przenosić ją z miejsca na miejsce. Waga samej lampy bez statywu to około pół kilograma. Istnieje możliwość zakupu samej lampy i dokupienie statywu w czasie późniejszym.

 

W obu wariantach Lampa Medall sprzedawana jest z filtrem podstawowym, którego średnica to 5 centymetrów. Elementami dodatkowymi dostępnymi osobno jest zestaw do koloroterapii oraz filtr fulerenowy.

 

Cena katalogowa lampy Bioporn Medall to 4,930 zł brutto

 

Cena dla Klubowiczów to 4,437 zł  ( zobacz jak dołączyć do klubu żeby kupować taniej )

 

Medall świetnie sprawdzi się jako lampa do naświetlania małych i średnich powierzchni w warunkach domowych.

 

Często wykorzystywana jest również w kosmetyce ze względu na bardzo dobre efekty w połączeniu z medycznymi zabiegami anty-aging takimi jak: mezoterapia, biorewitalizacja, terapia PRP, inwazyjny peeling, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Lampa Bioptron Medall


Lampa Bioptron PRO 1

 

Jeśli poszukują Państwo większej lampy, dzięki której będzie możliwość naświetlania większej powierzchni to warto zainteresować się lampą PRO 1

 

To średniej wielkości sprzęt, wykorzystywany nie tylko w domach, ale również w placówkach medycznych, oferowany w dwóch wersjach: ze statywem stołowym: kod PAG-990 lub ze statywem podłogowym: kod PAG-991-FS. Do lampy dodawany jest pokrowiec oraz torba do przenoszenia urządzenia.

 

Średnica filtra to 11 centymetrów, co pozwala na naświetlanie większych powierzchni, waga urządzenia bez statywu to około 3,4 kilograma. Podobnie jak w przypadku lampy Medall tak i tutaj dodatkowo można dokupić zestaw do terapii kolorami oraz dedykowany do  PRO 1 filtr fulerenowy.

 

PRO1 bardzo dobrze sprawdza się do naświetlania większych powierzchni, jest pomocny przy walce z odleżynami oraz jako wspomaganie gojenia się rozległych ran po oparzeniach.

 

Cena lampy Bioptron PRO 1 PAG-990 ze statywem stołowym 10,583 zł, cena Klubowa: 9,525 zł

Lampa Bioptron PRO 1


Lampa Bioptron PRO 2

 

Jest to największy sprzęt dostępny w ofercie Biopotron, używany głównie w szpitalach i gabinetach medycznych, ale też wybierany przez osoby prywatne do wspomagania leczenia i rehabilitacji osób obłożnie chorych lub po zabiegach chirurgicznych.

 

Dzięki zastosowaniu kątowego kształtu obudowy lampę można łatwo ustawić w dowolnym kierunku i pozycji.

 

Lampa posiada duży, 15 centymetrowy filtr i oferowana jest z różnymi statywami, w tym również ze statywem montowanym w ścianie, a także statywem w kształcie litery Y.

 

Bioptron 2 wyposażono w wygodny panel, dzięki któremu łatwo możemy ustawić czas trwania każdej sesji, który dodatkowo można podzielić na ustalone wcześniej kilkuminutowe odcinki.

 

Pełna specyfikacja i opis lampy znajduje się tutaj:

 

Opis produktu i specyfikacja techniczna: Lampa Bioptron PRO 2

Lampa Bioptron PRO 2


Medolight Bludoc

 

To urządzenie skierowane do osób borykających się z problemami skórnymi.

 

Niewielki rozmiar i kształt zbliżony do tradycyjnego smartfona co pozwala mieć je zawsze przy sobie.

 

Skuteczność urządzenia Medolight BluDoc zawiera się w specjalnej kombinacji długości fal i ich częstotliwości z naukowo uzasadnionymi procesami kosmetycznymi.

 

Może być z powodzeniem stosowane w szerokiej gamie dolegliwości skórnych takich jak choćby trądzik, hiperstezja ( przeczulica )  skóra szorstka i swędząca, uszkodzenia tkanek miękkich twarzy, objawy czy starzenia się skóry.

 

Medolight BluDoc posiada matrycę zbudowaną ze 171 diod LED niebieskich, emitujących światło o długości fali 470 nm 36 diod podczerwonych, emitujących promieniowanie podczerwone o długości fali 940 nm.

 

Dokładny opis działania znajdą Państwo w tym miejscu. Medolight Bludoc opis działania

 

Katalogowa cena urządzenia Medolight Bludoc to 2,516 zł

 

Cena Klubowa to 2,390 zł

Medolight Bludoc


Medolight Z4L

 

To kolejne niewielkie, ale zaskakująco skuteczne urządzenie Bioptron, które ze względu na rozmiar zawsze można mieć przy sobie.

 

Urządzenie przykłada się do skóry w miejscu, które chcemy poddać naświetlaniu, pozwalając wnikać energii w głąb ciała.

 

Medolight zawiera 108 diod emitujących światło LED i generuje fale w zakresie światła czerwonego (640nm) i bliskiej podczerwieni (880nm) zwiększających cyrkulację krwi i zmniejszających  stany zapalne.

 

Zmniejszenie stanów zapalnych, łagodzenie bólu i przyspieszone gojenie to tylko kilka przykładów zastosowania urządzenia Medolight Z4L

 

Dokładny opis działania znajdą Państwo tutaj: Medolight Z4L opis działania

 

Cena katalogowa urządzenia: 2,408 zł

 

Cena Klubowa: 2,288 zł

Medolight Z4L


Lampa Bioptron na raty

 

Zakup urządzeń Bioptron, jak i pozostałych produktów Zepter możliwy jest również w formie ratalnej.

 

Osoby zainteresowane taką formą zakupu prosimy o kontakt telefoniczny: 692-288-005

 

Na koniec raz jeszcze przypominamy: ceny podane powyżej obowiązują w dniu publikacji artykułu – 20.12.2019 roku i w czasie późniejszym mogą ulec zmianie.

 

Aktualna cena zawsze jest dostępna na karcie produktu – Produkty Zepter – właściwa kategoria – konkretny produkt,  po kliknięciu w  link: Kup w sklepie on-line

 

Przed zakupem warto sprawdzić aktualne promocje produktów Zepter  gdzie regularnie zamieszczane są informacje o obiwiązujących akcjach promocyjnych.

 

W przypadku dodatkowych pytań związanych z zakupem, używaniem, serwisem i naprawą  urządzeń Bioptron prosimy o kontakt telefoniczny.

 


Artykuły powiązane:

 

Wykorzystanie światła Bioptron w terapii przeciw proceso starzenia się skóry: Bioptron Anti-Aging

 

Czym jest terapia światłem i jakie przynosi efekty: Terapia światłem

 

 

Wróć do strony głównej bloga