Ile kosztuje Lampa BIOPTRON

 

Jaka jest cena lampy, czy można ją kupić na raty, jakie są modele i czym kierować się podczas wyboru właściwego urządzenia.

Aktualne ceny lamp i zestawów zawsze znajdą Państwo tutaj:

Lampa Bioptron cena

 

Często dostajemy pytania ile kosztuje lampa Bioptorn. Zazwyczaj pytania tego typu zadawane są przez osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu urządzeniami i to głównie dla nich powstał ten artykuł.

 

W ofercie firmy Zepter dostępnych jest kilka różnych lamp i urządzeń do światłoterapii, są również różnego rodzaju dodatkowe produkty, dedykowane do wspomagania leczenia konkretnych schorzeń i przypadłości.

 

Nie zawsze więc jest konieczność kupowania droższego urządzenia. Często w czasie rozmowy telefonicznej, czy podczas prezentacji okazuje się, że w danym przypadku w zupełności wystarczy tańszy produkt.

 

W niniejszym artykule postaramy się więc przedstawić Państwu ogólną ofertę lamp Bioptron.

 

Mamy nadzieję, że dzięki temu pomożemy optymalnie dobrać sprzęt do Państwa potrzeb.

 

Podane ceny są aktualne na dzień 07.02.2022  i z czasem mogą się zmienić. 

 

Przypominamy, że Klubowicze Zepter są uprawnieni do zakupów wszystkich naszych produktów, w tym urządzeń medycznych Bioptron w specjalnych, obniżonych cenach, warto więc dołączyć do Klubu Zepter i skorzystać z wyjątkowych cen. Dołączenie do Klubu jest calkowicie bezpłatne. Kliknij tutaj aby dołączyć do Zepter Club Live 100 

 

Przed zakupem lampy zachęcamy do sprawdzenia działu aktualne promocje Bioptron, od czasu do czasu pojawiają się bowiem bardzo atrakcyjne okazje cenowe, tak jak choćby promocja świąteczna podczas której zniżki sięgają 20-30%

 

jak działa lampa Bioptron


Jak działa lampa Bioptron

 

 

Mówiąc w dużym skrócie lampa Bioptron to opatentowane urządzenie medyczne, przetestowane klinicznie o udowodnionym działaniu, które emituje wiązkę światła o różnej długości fal ( 480 – 3400 nm  i w różnych kolorach - zakres światła widzialnego oraz promieniowanie podczerwone, nie zawiera  promieniowania ultrafioletowego UV.

 

Różnej długości fale wnikają w skórę na różną głębokość, aktywując komórki i stymulując procesy regeneracyjne.


 

Światło medyczne generowane z urządzeń Bioptron posiada następujące cechy:

 

- fale światła poruszają się w równoległych płaszczyznach.

 

- niekoherentne światło Bioptorn jest światłem miękkim, o niskiej częstotliwości, które zapewnia dynamiczną penetrację bez ryzyka uszkodzenia tkanek

stabilna intensywność światła 2,4J/cm2 na minutę.

 


Przegląd produktów

 

W ofercie Zepter znajdą Państwo różne lampy i urządzenia Bioptron. Czasami oferty zawierają w pakiecie dodatkowe produkty jak statywy, balsamy, kremy etc. dlatego ceny w różnych miejscach mogą się od siebie różnić. Warto zwracać uwagę na symbole Zepter, które dokładnie odpowiadają konkretnym produktom czy pakietom produktów.

 


Lampa Bioptron MedAll 

 

Jest to poręczne, niewielkie urządzenie idealnie sprawdzające się do użytku domowego, oferowane w dwóch wersjach -  jako sama lampa lub w zestawie ze statywem.

 

Do lampy dołączona jest walizka, łatwo więc przenosić ją z miejsca na miejsce. Waga samej lampy bez statywu to około pół kilograma. Istnieje możliwość zakupu samej lampy i dokupienie statywu w czasie późniejszym.

 

W obu wariantach Lampa Medall sprzedawana jest z filtrem podstawowym, którego średnica to 5 centymetrów. Elementami dodatkowymi dostępnymi osobno jest zestaw do koloroterapii oraz filtr fulerenowy.

 

Cena katalogowa lampy Bioporn Medall z dodatkowym filtrem fulerenowym to:

5,336 zł brutto ( 4,535 zł w promocji dla Klubowiczów Zepter )

 

( Cena katalogowa samego filtra fulerenowego to: 590 zł )

 

 zobacz jak dołączyć do klubu żeby kupować taniej

 

Lampa Medall świetnie sprawdzi się jako lampa do naświetlania małych i średnich powierzchni w warunkach domowych.

 

Często wykorzystywana jest również w kosmetyce ze względu na bardzo dobre efekty w połączeniu z medycznymi zabiegami anty-aging takimi jak: mezoterapia, biorewitalizacja, terapia PRP, inwazyjny peeling, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Lampa Bioptron Medall


Lampa Bioptron PRO 1

 

Jeśli poszukują Państwo większej lampy, dzięki której będzie możliwość naświetlania większej powierzchni to warto zainteresować się lampą PRO 1

 

To średniej wielkości sprzęt, wykorzystywany nie tylko w domach, ale również w placówkach medycznych, oferowany w dwóch wersjach: ze statywem stołowym: kod PAG-990 lub ze statywem podłogowym: kod PAG-991-FS. Do lampy dodawany jest pokrowiec oraz torba do przenoszenia urządzenia.

 

Średnica filtra to 11 centymetrów, co pozwala na naświetlanie większych powierzchni, waga urządzenia bez statywu to około 3,4 kilograma. Podobnie jak w przypadku lampy Medall tak i tutaj w zestawie znajduje się dedykowany do lampy PRO 1  filtr fulerenowy ( cena samego filtra to 850 zł.

 

PRO1 bardzo dobrze sprawdza się do naświetlania większych powierzchni, jest pomocny przy walce z odleżynami oraz jako wspomaganie gojenia się rozległych ran po oparzeniach.

 

Cena lampy Bioptron PRO 1 PAG-990 ze statywem stołowym i z filtre fulerenowym to:

  11,454 zł ( 9,735 zł w promocji dla Klubowiczów Zepter )

 

 

Lampa Bioptron PRO 1


Lampa Bioptron PRO 2

 

Jest to największy sprzęt dostępny w ofercie Biopotron, używany głównie w szpitalach i gabinetach medycznych, ale też wybierany przez osoby prywatne do wspomagania leczenia i rehabilitacji osób obłożnie chorych lub po zabiegach chirurgicznych.

 

Dzięki zastosowaniu kątowego kształtu obudowy lampę można łatwo ustawić w dowolnym kierunku i pozycji.

 

Lampa posiada duży, 15 centymetrowy filtr i oferowana jest z różnymi statywami, w tym również ze statywem montowanym w ścianie, a także statywem w kształcie litery Y.

 

Bioptron 2 wyposażono w wygodny panel, dzięki któremu łatwo możemy ustawić czas trwania każdej sesji, który dodatkowo można podzielić na ustalone wcześniej kilkuminutowe odcinki.

 

Lampa Bioptron PRO 2


Medolight Bludoc

 

To urządzenie skierowane do osób borykających się z problemami skórnymi.

 

Niewielki rozmiar i kształt zbliżony do tradycyjnego smartfona co pozwala mieć je zawsze przy sobie.

 

Skuteczność urządzenia Medolight BluDoc zawiera się w specjalnej kombinacji długości fal i ich częstotliwości z naukowo uzasadnionymi procesami kosmetycznymi.

 

Może być z powodzeniem stosowane w szerokiej gamie dolegliwości skórnych takich jak choćby trądzik, hiperstezja ( przeczulica )  skóra szorstka i swędząca, uszkodzenia tkanek miękkich twarzy, objawy czy starzenia się skóry. Tabela naświetlań przy konkretnych schorzeniach dostępna jest tutaj: tabela naświetlań Bioptron

 

Medolight BluDoc posiada matrycę zbudowaną ze 171 diod LED niebieskich, emitujących światło o długości fali 470 nm 36 diod podczerwonych, emitujących promieniowanie podczerwone o długości fali 940 nm.

 

Dokładny opis działania znajdą Państwo w tym miejscu. Medolight Bludoc opis działania

 

Katalogowa cena urządzenia Medolight Bludoc to:

2,360 zł ( 2,194 zł w promocji dla Klubowiczów Zepter )

 

 

Medolight Bludoc


Medolight Z4L

 

To kolejne niewielkie, ale zaskakująco skuteczne urządzenie Bioptron, które ze względu na rozmiar zawsze można mieć przy sobie.

 

Urządzenie przykłada się do skóry w miejscu, które chcemy poddać naświetlaniu, pozwalając wnikać energii w głąb ciała.

 

Medolight zawiera 108 diod emitujących światło LED i generuje fale w zakresie światła czerwonego (640nm) i bliskiej podczerwieni (880nm) zwiększających cyrkulację krwi i zmniejszających  stany zapalne.

 

Zmniejszenie stanów zapalnych, łagodzenie bólu i przyspieszone gojenie to tylko kilka przykładów zastosowania urządzenia Medolight Z4L

 

Dokładny opis działania znajdą Państwo tutaj: Medolight Z4L opis działania

 

Cena katalogowa urządzenia:

2,254 zł ( 2,028 zł w promocji dla Klubowiczów Zepter )

Medolight Z4LBIOPTRON NA RATY

Jak dokonać zakupu produktów Zepter i Bioptron w systemie ratalnym

 


 

Trzy banki do wyboru i odroczona pierwsza płatność

 

Informujemy, że nasi Klienci mają możliwość dokonania zakupu w systemie ratalnym aż w trzech różnych bankach.

 

Zepter we współpracy z bankami przygotował bardzo atrakcyjne oferty, dzięki którym mogą Państwo nabyć produkty Zepter oraz Bioptron na raty w prosty sposób, również telefonicznie i przez internet.

 

Raty bez wychodzenia z domu i bez odwiedzania placówek bankowych - teraz wszelkie formalności mogą Państwo załatwić telefonicznie przy wsparciu opiekuna Zepter.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii wyboru najlepszej oferty kredytowej i terminów spłat.

 

Współpracujące z firmą Zeper banki posiadają ugruntowaną pozycję na polskim rynku i specjalizują się w kredytowaniu sprzedaży ratalnej.

 

Bioptron na raty 0%

 

Raty kredytu z zerowym oprocentowaniem?

 

To możliwe. Zadzwoń i zapytaj o aktualne promocje kredytowe -  692-288-005

 

Co pewien czas dla naszych Klientów dostępne są preferencyjne warunki kredytowe z zerowym oprocentowaniem na wszystkie produkty!

 

Wszelkie formalności można załatwić telefonicznie z pełnym wsparciem z naszej strony.

 

Spłata kredytu w 10 / 20 / 30 równych ratach oraz pierwsza płatność po miesiącu.

 

Miesięczny koszt kredytu: 0%

 

Opłata przygotowawcza: 0%

 

Zero kosztów dodatkowych

 

Szybka decyzja kredytowa - ekspresowa autoryzacja wniosku kredytowego przez telefon

 

Przykład:

 

Cena produktu = 1.500 zł

 

10 równych rat po 150 zł miesięcznie

 

20 równych rat po 75 zł miesięcznie

 

30 równych rat po 50 zł miesięcznie

 

Produkty dostarczone zostaną do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej wraz z dowodem zakupu i pełną gwarancją.

 

Oferta ratalna dotyczy wszystkich produktów Zepter i Bioptron.

 

Zapewniamy pomoc przy przeprowadzeniu całej procedury zakupu na raty.

 

BIOPTRON RATY - KONTAKT TELEFONICZNY 692-288-005

 


Artykuły powiązane:

 

Wykorzystanie światła Bioptron w terapii przeciw proceso starzenia się skóry: Bioptron Anti-Aging

 

Czym jest terapia światłem i jakie przynosi efekty: Terapia światłem

 

 

Wróć do strony głównej bloga

 

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU 

telefon 692-288-005

 

Salon sprzedaży | Serwis Zepter: ulica Dąbrowskiego 9/11