Wideo poradniki ZEPTER TV

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez firmę Zepter.

Znajdą tu Państwo ciekawe poradniki, filmy instruktażowe i edukacyjne przedstawiające nasze produkty i urządzenia.

 

Zamieszczamy również konferencje on-line oraz interesujące webinary prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Można tu obejrzeć porady i wykłady prowadzone przez lekarzy, dietetyków czy specjalistów medycyny estetycznej. 


Jak sprawić, by dom był wolny od wirusów, bakterii i alergenów?Duszności, senność, ból głowy, podrażnienie gardła, katar? To tylko niektóre efekty narażenia naszych organizmów na zanieczyszczenia, bakterie i alergeny unoszące się w powietrzu. Badania wykazują, że szalejący na całym świecie koronawirus żyje na powierzchni przedmiotów średnio 4-5 dni. Dlatego troska o dom nie jest już kwestią stylu, lecz decyduje o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie całej rodziny.

 

III Ogólnopolska Konferencja Zepter online, która odbyła się 18 kwietnia. Tym razem tematem przewodnim było zapobieganie i przyspieszenie leczenia oraz uśmierzania bólu i łagodzenia stanów zapalnych w zaciszu domowym przy użyciu produktów medycznych Bioptron Duża dawka wiedzy i porad praktycznych, prezentacja urządzeń medycznych oraz metody ich stosowania.

 

 

 

 

 

 


 

Zepter International Poland przygotował dla Państwa dwie konferencje on-line podczas których poruszono wiele kwestii związanych z poprawą ochrony przed wirusami, bakteriami  i zanieczyszczonym powietrzem, a także z metodami wspomagania odpornosci oraz zdrowego gotowania i odżywiania. Zachęcamy do oglądania.

 

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 692-288-005
 

 

 

 

 

 


 

Poniżej przedstawiamy dwa filmy autorstwa Zepter International Poland przedstawiające filtr powietrza Zepter - Therapy Air Ion

 

 

 


 

Zepter Medical

 

Zapraszamy na kolejny z przygotowanych dla Państwa przez firmę Zepter webinarów - tym razem będzie mowa o wpływie światła na nasze zdrowie. Omawiane będą kwestie związane ze światlem słonecznym, ale również z wysokoenergetycznym światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia takie jak komputery, telewizory czy smartfony.

 

Poznają Państwo skutki uboczne nadmiaru wysokoenergetycznego światła niebieskiego, a także nasz przełomowy produkt - okulary fulerenowe - pierwsze na rynku okulary ze specjalnym filtrem zmieniającym parametry światła.

 

Kolejnym webinar to prezentacja urządzenia Bioptron Medolight Bludoc - produktu do zabiegów kosmetycznych, poprawiających stan i wygląd naszej skóry. Osoby z problemami skórnymi takimi jak choćby trądzik, przeczulica, ale też z pierwszymi objawami starzenia się skóry dowiedzą się jak światło działa na nasz organizm i jak stosowanie Medolight Bludoc pozytywnie wpływa na komórki skóry.

 

 

 


 

Urządzenia medyczne Bioptron  w immunologii oraz terapia światłem hiperspolaryzowanym na układ krążenia

 

 

 

 


 

Artykuły gospodarstwa domowego Zepter

 

Pierwszy film to prezentacja wolnoobrotowej wyciskarki do warzyw i owoców More Juice Press Frozen, która dzięki opatentowanej metodzie ekstrakcji Smart Extraction System wyciska aż do 40% więcej soku w porównaniu ze standardowymi sokowirówkami.  Produkt dostępny on-line tutaj: Wyciskarka wolnoobrotowa Zepter

 

Drugi film przedstawia nasz profesjonalny system czyszczący, który wykorzystyje moc pary wodnej bez użycia środków chemicznych.  Z urządzeniem TuttoSteamy czyszczenie, odkurzanie i prasowanie jest szybsze i łatwiejsze. Produkt dostępny on-line tutaj: TuttoSteamy Zepter

 

 

 

 


 

Przedstawiamy wielofunkcyjny blender z funkcją automatycznego gotowania. Z pomocą naszego blendera w kilka chwil przygotują Państwo pyszne smoothie, kremową zupę, albo warzywa na parze. Produkt dostępny on-line tutaj: Blender Artmix

 

Pierwszy film to tzw. Unboxing - czyli rozpakowanie i zaprezentowanie nowgo produktu.

 

Drugi film to pokaz możliwości blendera w kuchni - przygotowanie owocowego smoothie oraz kremowej zupy brokułowej.