Wideo poradniki ZEPTER TV

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanym przez firmę Zepter International Poland.

Znajdą tu Państwo ciekawe poradniki, filmy instruktażowe i edukacyjne przedstawiające produkty i urządzenia Zepter.

 

Zamieszczamy również konferencje on-line oraz interesujące webinary prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin.

Można tu obejrzeć porady i wykłady prowadzone przez lekarzy, dietetyków czy specjalistów medycyny estetycznej. 

 


Zapraszamy na prezentację innowacyjnego produktu jakim jest słuchawka natryskowa Lotus firmy Zepter oferowana w dwóch kolorach: srebrnym oraz białym. Zepter Lotus to nie tylko słuchawka prysznicowa, ale również wysokiej klasy filtr oczyszczający wodę, a także  zatrzymujący nierozpuszczone związki znajdujące się w wodzie. Lotus posiada również wielowarstwowy filtr zatrzymujący związki rozpuszczone takie jak chlor oraz szkodliwe bakterie.

 

Słuchawka Lotus posiada aż 280 wypalanych laserowo mikrootworów  w sicie wylotowym wykonanym ze stali szlachetnej, dzięki czemu ciśnienie zwiększa się 3-4 razy w porównaniu ze standardowymi słuchawkami natryskowymi. Dzięki rozpylaczowi z mikroperforacją oszczędność wody może wynieść nawet do procent.

 

 


Quanomed - materace i poduszki klasy premium, czyli zdrowy i komfortowy sen. Zapraszay na kolejny webinar przygotowany przez firmę zepter podczas którego poznają Państwo najnowsze produkty Zepter - wyjątkowe materace i poduszki klasy premium. Quanomed - najwyższa jakość i najlepsze rozwiązania w trosce o ideany odpoczynek i zdrowy sen,

 

 


Czysta woda to źródło zdrowia

Zapraszamy na dwa interesujące filmy z których dowiedzą się Państwo jakie korzyści niesie montaż w swoim domu wydajnych filtrów do wody Edel Wasser lub Aqueena Pro

Czym jest odwrócona osmoza, jakie zagrożenia niesie za sobą spożywanie wody z plastikowych butelek, jak woda wpływa na nasz organizm, a także dlaczego tak ważny jest odpowiedni poziom nawodnienia, Zapraszamy serdecznie do oglądania webinarów przygotowanych przez Zepter International Poland.

 

 

 

 

 


Jak szybko oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air Ion poradzi sobie z gęstym dymem? Sześciostopniowy system potężnych filtrów usuwa z powietrza do 99,99% patogenów i toksycznych cząstek PM2,5 i PM10, wirusów, bakterii i substancji toksycznych.

 


 

Zdrowe powietrze - sposoby na wirusy, alergeny i smog. Zapraszamy na webinar podczas którego gościem specjalnym jest dr Mirosław Mastej. Sześć pwodów dla których oczyszczacze powietrza firmy Zepter to kluczowe urządzenia w domu  i w biurze.

 

 

Jak sprawić, by dom był wolny od wirusów, bakterii i alergenów?Duszności, senność, ból głowy, podrażnienie gardła, katar? To tylko niektóre efekty narażenia naszych organizmów na zanieczyszczenia, bakterie i alergeny unoszące się w powietrzu. Badania wykazują, że szalejący na całym świecie koronawirus żyje na powierzchni przedmiotów średnio 4-5 dni. Dlatego troska o dom nie jest już kwestią stylu, lecz decyduje o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie całej rodziny.

 

III Ogólnopolska Konferencja Zepter online, która odbyła się 18 kwietnia. Tym razem tematem przewodnim było zapobieganie i przyspieszenie leczenia oraz uśmierzania bólu i łagodzenia stanów zapalnych w zaciszu domowym przy użyciu produktów medycznych Bioptron Duża dawka wiedzy i porad praktycznych, prezentacja urządzeń medycznych oraz metody ich stosowania.

 

 

 

 

 

 


 

Zepter International Poland przygotował dla Państwa dwie konferencje on-line podczas których poruszono wiele kwestii związanych z poprawą ochrony przed wirusami, bakteriami  i zanieczyszczonym powietrzem, a także z metodami wspomagania odpornosci oraz zdrowego gotowania i odżywiania. Zachęcamy do oglądania.

 

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 692-288-005
 

 

 

 

 

 


 

Poniżej przedstawiamy dwa filmy autorstwa Zepter International Poland przedstawiające filtr powietrza Zepter - Therapy Air Ion

 

 

 


 

Zepter Medical

 

Zapraszamy na kolejny z przygotowanych dla Państwa przez firmę Zepter webinarów - tym razem będzie mowa o wpływie światła na nasze zdrowie. Omawiane będą kwestie związane ze światlem słonecznym, ale również z wysokoenergetycznym światłem niebieskim emitowanym przez urządzenia takie jak komputery, telewizory czy smartfony.

 

Poznają Państwo skutki uboczne nadmiaru wysokoenergetycznego światła niebieskiego, a także nasz przełomowy produkt - okulary fulerenowe - pierwsze na rynku okulary ze specjalnym filtrem zmieniającym parametry światła.

 

Kolejnym webinar to prezentacja urządzenia Bioptron Medolight Bludoc - produktu do zabiegów kosmetycznych, poprawiających stan i wygląd naszej skóry. Osoby z problemami skórnymi takimi jak choćby trądzik, przeczulica, ale też z pierwszymi objawami starzenia się skóry dowiedzą się jak światło działa na nasz organizm i jak stosowanie Medolight Bludoc pozytywnie wpływa na komórki skóry.

 

 

 


 

Urządzenia medyczne Bioptron  w immunologii oraz terapia światłem hiperspolaryzowanym na układ krążenia

 

 

 

 


 

Dlaczego koloroterapia może być sposobem na dobry stan zdrowia? Praktyczne wskazówki i porady. Z poniższego filmu dowiedzą się Państwo i poznają:praktyczne wskazówki i porady dotyczące koloroterapii, właściwości poszczególnych kolorów, w jakich przypadkach należy stosować terapię, jak koloroterapia doskonale uzupełnia tradycyjne metody leczenia oraz oferuje efektowne wyniki leczenia krótki czas terapii.

 

50%


Artykuły gospodarstwa domowego Zepter

 

Pierwszy film to prezentacja wolnoobrotowej wyciskarki do warzyw i owoców More Juice Press Frozen, która dzięki opatentowanej metodzie ekstrakcji Smart Extraction System wyciska aż do 40% więcej soku w porównaniu ze standardowymi sokowirówkami.  Produkt dostępny on-line tutaj: Wyciskarka wolnoobrotowa Zepter

 

Drugi film przedstawia nasz profesjonalny system czyszczący, który wykorzystyje moc pary wodnej bez użycia środków chemicznych.  Z urządzeniem TuttoSteamy czyszczenie, odkurzanie i prasowanie jest szybsze i łatwiejsze. Produkt dostępny on-line tutaj: TuttoSteamy Zepter

 

 

 

 


 

Przedstawiamy wielofunkcyjny blender z funkcją automatycznego gotowania. Z pomocą naszego blendera w kilka chwil przygotują Państwo pyszne smoothie, kremową zupę, albo warzywa na parze. Produkt dostępny on-line tutaj: Blender Artmix

 

Pierwszy film to tzw. Unboxing - czyli rozpakowanie i zaprezentowanie nowgo produktu.

 

Drugi film to pokaz możliwości blendera w kuchni - przygotowanie owocowego smoothie oraz kremowej zupy brokułowej.

 

 

 

 

 

OFICJALNY PRZEDSTAWICIEL ZEPTER W POZNANIU 

telefon 692-288-005

 

Salon sprzedaży | Serwis Zepter: ulica Dąbrowskiego 9/11